Naša filozofia

V dobe, keď sa zdá, že zmena je jedinou konštantou, je upokojujúce nájsť konzistentnú kvalitu. Sme tu pre našich klientov nepretržite už takmer tri desaťročia. Rodinám mnohých našich klientov poskytujeme naše služby už cez viaceré generácie. 

Poistenie je o poskytovaní servisu a servis začína u ľudí. Náš rodinný tím zdieľa silnú pracovnú etiku a odhodlanie poskytovať bezkonkurenčné služby. Sme nadšení profesionáli zameraní na zabezpečenie rýchleho a bezproblémového vybavovania vašich požiadavok. 

Poistné krytie našim klientom navrhujeme tak, ako keby sa jednalo o naše vlastné zabezpečenie. Sústredíme pozornosť na detaily a vnímame špecifické potreby každého jednotlivého klienta.

Náš tím

Igor Žilka

Click here and start typing. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Iveta Žilková

Click here and start typing. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Zuzana Goebels Žilková

Click here and start typing. Magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.

© 2023 Žilka - Žilková - Goebels Žilková, Na Bystričku 4a, 036 01 Martin
Powered by Webnode Cookies
Create your website for free!